Контакти

E-mail:
youfraua@gmail.com
gifra@youfra.org.ua

Web-сторінка: www.youfra.ofm.org.ua

Бр. Кирило Тополевський OFM (Провінціальний Асистент)

IJwBErd4vqsЯ о. Кирило ( Вадим ) Тополевський, маю 28 років. Походжу з міста Шаргород і його дуже люблю. Там провів 16 найщасливіших років
свого життя, пізніше навчався в м. Вінниці і ВДС в м. Кальварії Зебжидовській (Польша). В 2014 у храмі св. Йоана з Дуклі прийняв таїнство священства.

На даний момент живу у монастирі св. Франциска з Асижу (м. Бранівка) і є вікарієм в парафіях, які обслуговує наша спільнота. Займаюся дітьми  та молодю. Також виконую деякі провінціальні обов`язки. Є директором францисканського паломництва «Шепетівка – Полонне – Бердичів» та Провінціальним Асистентом  Францисканської Молоді.

Частину мого життя займає відеозйомка та монтаж відео. Колись це було просто хоббі, сьогодні частина мого життя. Виконую різні роботи для Католицького Телебачення EWTN та провінції св. Архангела Михаїла. В 2009 році з власної ініціативи, заснував так званий проект « Францисканський Світ On-Line ».

Люблю активний спосіб життя та Францисканський Орден. Завдяки потенціалу та активності молоді, праця з ними приносить мені велику радість. Також саме з ними маю можливість реалізувати безліч своїх важких творчих ідей.

Соложенцева Маріанна  (Модератор)

EbcOPhPpQSAЯ Соложенцева Маріанна Василівна, мені 16 років. Являюся модератором францисканської молоді і медіа-аніматором в парафії Святого Хреста в Шепетівці. До цього була літургійним аніматором і вела хроніку.

Навчаюсь в 11 класі Шепетівської спеціалізованої ЗОШ №2 на правовому профілі, хоча в майбутньому хочу стати психологом.

Люблю активне життя. Обожнюю музику і все, що з нею пов`язане. Люблю дивитись футбол. Також є спортивним журналістом Спортивного Душпастирства Кам`янець-Подільської Дієцезії Римо-Католицької церкви. Завжди відкрита на допомогу.

Францисканська Молодь – це моя сім`я!

Карпова Юля (Віце-Модератор)

jMMBpt7nEZUЯ Юля Карпова, маю 18 років. Походжу із Полянок, парафії св. Марії Магдалини. З раннього дитинства брала активну участь в парафіяльному житті.

Зараз є віце-модератором францисканської молоді та головним аніматором у Полянках. Раніше обиралася також замісником головного аніматора, була музичним та літургійним аніматором. 4 жовтня 2014 року склала обіцянку Францисканської Молоді.

Навчалася у Полянківській ЗОШ, і вже третій рік вивчаю промислову біотехнологію у НТУУ “КПІ”.

Мені дуже подобається прикрашати храм до свят, співати, а також виховувати підростаюче покоління. Люблю проводити час з нашою молоддю і вважаю, що в костелі знайшла свою другу сім`ю.

Намагаюся ставати ближче до Господа за прикладом святого Франциска.

Чмут Єлизавета (Секретар)

Я upGVUwXUHTYЛіза,мені 20 років. Належу до парафії св. Йоана з Дуклі, що знаходиться в мальовничому  місті Житомирі. До молоді я прийшла в 15 років. Атмосфера була привітна і мене одразу обрали адораційним аніматором. Подобається ділитися своїми думками з іншими, створювати розважання на Адорації Пресвятих Дарів. В 2014 -2015 році молодь обрала мене головним аніматором. Сьогодні я виконую функцію замісника головного аніматора та продовжую стаж – адораційного. Обіцянку Францисканської Молоді складала на скелі Святого Об`явлення у 2012 році в Фіоленті. З того моменту не перестаю брати активну участь у житті Францисканської Молоді.

Окрім активності в моїй рідній парафії, я начаюсь в ЖДУ ім. Івана Франка на хіміка. Начання дуже подобається і в майбутньому хочу показувати дітям, яка чудова наука – хімія.

Моєю візиткою є посмішка. Люблю дарувати людям гарний настрій та допомагати діставати речі з верхніх полок :)

Святий Франциск є для мене прикладом того, як маю йти до святості! В своєму житті я намагаюся втілювати його принципи та ідеали!

[Total: 3    Average: 5/5]

Напишіть відгук