Контакти

E-mail:
youfraua@gmail.com

Web-сторінка: www.youfra.ofm.org.ua

Бр. Кирило Тополевський OFM (Провінціальний Асистент)

IJwBErd4vqsЯ  – о. Кирило ( Вадим ) Тополевський, маю 30 років. Походжу з міста Шаргород і його дуже люблю. Там провів 16 найщасливіших років
свого життя, пізніше навчався в м. Вінниці і ВДС в м. Кальварії Зебжидовській (Польша). В 2014 у храмі св. Йоана з Дуклі прийняв таїнство священства.

На даний момент живу у монастирі св. Франциска з Асижу (м. Бранівка) і є вікарієм в парафіях, які обслуговує наша спільнота. Займаюся дітьми  та молодю. Також виконую деякі провінціальні обов`язки. Є директором францисканського паломництва «Шепетівка – Полонне – Бердичів» та Провінціальним Асистентом  Францисканської Молоді.

Частину мого життя займає відеозйомка та монтаж відео. Колись це було просто хобі, сьогодні ж – частина мого життя. Виконую різні роботи для Католицького Телебачення EWTN та провінції св. Архангела Михаїла. В 2009 році з власної ініціативи, заснував так званий проект « Францисканський Світ On-Line ».

Люблю активний спосіб життя та Францисканський Орден. Завдяки потенціалу та активності молоді, праця з ними приносить мені велику радість та сиве волосся. Також саме з ними маю можливість реалізувати безліч своїх важких творчих ідей.

Маріанна Соложенцева  (Модератор)23283419_813913802123452_1803396508_n

Я  – Соложенцева Маріанна (якщо почуєте Маша, Мар’яна, Сніжана(!) – то теж я😂).
Вдруге обрана модератором Францисканської молоді. (Люди не вчаться на помилках😄). Прийняла обіцянку ФраМ навесні 2014 року.
Навчаюся на 2-му курсі Житомирського державного університету ім. Івана Франка, спеціальність “Психологія”. Активна учасниця всього, що припаде до душі: життя парафії, ФраМ, університет; колись була прес-секретарем Ради Спортивного Душпастирства дієцезії, ведучою паломництва Шепетівка – Полонне- Бердичів, навіть трошки репортером КМЦ. Зараз є головним аніматором ФраМ в м. Шепетівка, парафії Воздвиження Святого Хреста.
Намагаюсь бути там, де зможу бути корисною. Дуже люблю співати, є учасницею культурно-організаційного комітету факультету, а також католицького хору “Rejoice”.
Ще однією любов’ю є діти, тому бути оазовим аніматром – одна з найкращих активностей.
Моя візитівка – це посмішка. Люблю ділитися нею з усіма😁
Дякую Богу за все, чим обдаровує мене та прагну цим прославляти Його!

Францисканська молодь – це моя сім’я! Прагну найкращого розвитку і злагоди в ній; щоб завжди панував Святий Дух, а ми були обдаровані Його Дарами.

 Вероніка Чорноус (Віце-Модератор)

ЧорноусЯ, Вероніка Чорноус, маю 19 років. На даний час я є віце-модератором францисканської молоді і головним аніматором у парафії св. Станіслава, м. Баранівка.

28 жовтня 2017 року склала обіцянку францисканської молоді. Зараз я студентка 3-го курсу Хмельницького національного університету, де вивчаю польську мову. У 2017 році вступила до Інституту Богословських Наук у м. Городок, на педагогічно-катехитичну спеціальність.

Я дуже позитивна і творча людина. Беру активну участь у житті парафії. Люблю робити декорації у храмі, готувати адорації, займатися з дітьми, грати волейбол, організовувати різні зустрічі та ін. Прагну, за прикладом св. Франциска, ставати ближче до Бога та нести Добру Новину кожному, кого зустрічатиму на своїй дорозі.

Вероніка Главацька (Секретар)

18301256_1924590257813474_4506895558772148431_nЯ – Вероніка , належу до парафії Святої Анни у мальовничому містечку Полонне. Вивчаю культурологію в НаУ “Острозька академія”. Захоплююся сучасним мистецтвом, Деном Брауном, українською музикою і рекламою, щирими людьми та журналістикою, напевно, саме тому вже третій рік поспіль є медіа-аніматором у полонській ФраМ.

28 жовтня 2017 року у віці 19 років була обрана на посаду секретаря Францисканської Молоді. З тих пір друзями величаюся “Веронікою Олегівною”.

Полюбляю готувати рекреаційні зустрічі для молодих людей, активний відпочинок, особливо ковзани (зрозуміла, коли зламала ногу).

Після закінчення університету планую пов’язати своє життя з телебаченням.  Першими маленькими кроками до великої мети стало “заснування”  з полонською молоддю  проекту “KatolikusTV”.

Францисканська Молодь – місце, де відчуваю себе потрібною, корисною та  щасливою. Тут реалізовую усі свої таланти.

 

[Total: 4    Average: 4.3/5]

Напишіть відгук