Хто ми

Францисканська Молодь (ФраМ) – це спільнота молодих людей, котрі відчувають у собі покликання Святого Духа, щоб вести християнське життя у світлі послання святого Франциска з Ассізі, поглиблюючи власне покликання в середовищі сім’ї ФОС, невід’ємною частиною якої вона являється.

З причин такого вибору молоді люди:

  1. вважають Статут ФОС, затверджений Папою Павлом VI, документом, надихаючим на ріст у власному християнському і францисканському покликанні, як в індивідуальному житті, так і в Спільноті;
  2. знаходять у ФраМ привілейоване середовище для розвитку такого покликання і дозрівання для вибору світського францисканства;
  3. інтенсифікують діалог та співробітництво між Францисканськими Спільнотами та іншими церковними групами, особливо молодіжними.

Молоді люди, котрі бажають жити Євангелією за прикладом святого Франциска в лоні ФраМ, після відповідного періоду формації підтверджують свій намір особливим обрядом (обіцянка, прийняття, ініціація,…), який перед Богом і братами виявляє намір молодого францисканця. Бажаючі скласти свою Обіцянку і щоб вона була дійсною, вони повинні дотримуватись того, що передбачено в Статуті та Ритуалі ФОС.

[Total: 4    Average: 4.3/5]

Напишіть відгук