Ботанік-Party в Полонному

Sale-e-zucchero-dieci-consigli-per-non-esagerare.

Традиційно в останню суботу перед Адвентом Полонська парафія радо стрічає Францисканську Молодь на рекреаційну зустріч. Зазвичай її називають «андрійчики», адже вона близька до 30 листопада – спомину Святого Андрія.
Нагадаємо, минулого року усі присутні мали змогу взяти участь у справжнісіньких андріївських вечорницях. Головним символом свята була калита, котра символізує сонце та життєву енергію. Дрес-кодом зустрічі була українська вишиванка або елементи національного строю.
Цьогоріч передавентова зустріч гордо йменувалася «Ботанік-party», де обов’яковим елементом образу усіх учасників були окуляри.
Зустріч розпочалася Службою Божою о 18 годині, яку звершив о. Матвій. Натомість о. Симон під час проповіді підняв досить актуальне та злободенне питання для юнаків та юнок – сучасну музику.
Молодь зізнається, що обожнює, коли такі теми підіймаються під час Літургії.
«Ця проповідь була для мене і про мене. Справді, рок-музика носить як позитивний, так і негативний характер. Цей «недобрий» вплив на людину полягає в неусвідомленні змісту пісні, оскільки нас, зазвичай, захоплює лише ритм, мелодія. Натомість сам текст може містити демонічні послання. Це саме стосується і електронних композицій, під які ми танцюємо на дискотеках. Велику роль відіграють біти, ритми, звук, під дією яких у людини виділяється ендорфін – гормон щастя, адреналін і вона стає некерованою, перебуває у зміненому стані свідомості і, таким чином, стає залежною від музики так само, як і від алкоголю чи наркотиків. Вважаю, що такі проповіді мають велике значення для молодих людей, адже ми будуємо майбутнє і воно великою мірою залежить від нас. Тому ми не можемо бути невільники не лише музики й інших «молодіжних» речей, але й злого духа”, – ділиться віце-модераторка ФраМ Вероніка Чорноус.
Опісля Святої Меси, духовно підкріпившись, молодь мала змогу підкріпитися й фізично. А цікаві конкурси, запальні інтеграційні та сучасні танці допомогли відпочити та набратися сил на новий тиждень. Крім того, завдяки веселому вечору, хлопці навчилися говорити компліменти дівчатам, а ті, в свою чергу, почули безліч хороших слів у свій бік, священики, натомість, знову відчули себе дітьми, бавлячись іграшками. Отож, зустріч принесла лише хороші плоди. Повеселившись досхочу, можемо бути впевнені, що молодь з гідністю переживе Адвент – радісний час очікування на прихід Христа, а також час посту та покути.
Дякуємо усім організаторам зустрічі за теплий прийом, а учасникам за активну участь. До зустрічі у Житомирі на оплатковій зустрічі ФраМ!
Секретар ФраМ, Вероніка Главацька
ввввт
вввв
еее
мммм
чч

 

[Total: 0    Average: 0/5]