Шепетівська_молодь_головна_осінь_2015

Життя Шепетівської молоді восени

Наша плідна праця розпочалося в суботу,26 вересня, а саме з виборів аніматорів.

Вже другий рік,головним аніматором обрали Соложенцеву Маріанну(дехто знає її як Сніжану).Чудова людина, яка вміє організувати нашу неслухняну молодь, плюс вона веде нашу шепетівську групу ФраМ Вконтакті і Фейсбуці. Музичним аніматором була і є дуже талановита дівчинка,яка співає ну просто ангельським голоском – Романюк Вероніка. Рекреаційним аніматором цього річ стала Грищук Віка, дівчинка,яка вміє вибрати дуже смачненьке печиво і цукерки. Літургійним аніматором стала  Бучко Настя. Настя має талант писати прекрасні адорації. Ну,а людиною, яка провадить хроніку стала Григорчак Настуся,дуже талановита дівчинка.Вона  не тільки записує всі події,але й гарно оформлює їх малюнками.

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Після того,як ми вибрали наших дорогих аніматорів, ми вирішили почаювати і відсвяткувати це.
Наступної суботи,3 жовтня,в день спомину св.Франциска,у нас відбулося поповнення! Двоє дівчат,Бучко Анастасія і Грищук Вікторія офіційно стали частиною Францисканської молоді. Прочитавши свої обіцянки,пообіцяли служити Богові за прикладом Бідака з Асізі. Крім цього, 4 дівчат відновили вже скадені обіцянки, чим підтвердили свою любов до Бога і відданість йому.
Це був чудовий вечір,коли вся наша молодь відчула, ким дійсно був св.Франциск і ще раз переконалася в тому,що вона хоче його наслідувати

.

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015
Другу суботу місяця ми мали конференцію від о.Ростислава. Він пригадав нам про життя св.Франциска,де той  жив і проповідував. Дехто з молоді по новому споглянув на життя святого,а інші просто пригадали собі те, що трошки призабули. А ще ми переглянули 1 частину фільму «Франциск і Клара». Фільм просто чудовий,хто ще не бачив,то раджу подивитися.

Адораційна зустріч відбулася на третю суботу місяця. Ми мали роздуми на тему «Життєвий приклад Франциска». Думаю,що слова роздумів доторкнулися до кожного серця і кожен взяв з них щось корисне для себе. Питання, які задавалися для нас, дозволили  глибше пізнати себе і зрозуміти ким ми є, і ким для нас є Господь.

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015
Ну а після чудової адорації, ми подивилися 2 частину фільму «Франциск і Клара». Цей вечір був прекрасним і ми стали ще ближче до Св.Франциска.
Рекреація, четверта субота,це день який ми дуже любимо,день коли можна повеселитися від душі.І цього разу ми провели вечір з нашими прекрасними сусідами,молоддю з Полонного.Спочатку ми розділили з ними Святу Месу,що є найголовнішим,де о.Кирило виголосив дуже гарну проповідь.В ній йшлося про те, як багато роблять для нас наші священники. Про їх вклад в життя кожного з молоді і їх любов до нас. Після закінчення Літургії,ми продовжили  вечір в катехетичній сальці,де мали чаювання,різні конкурси,інтеграційні та сучасні танці.
Закінчився наш вечір молитвою та благословенням о.Самуїла. Отець розповів, що щиро радіє з такої великої присутності молодих людей у храмах, тому що саме молодь – майбутнє Церкви та й цілого світу загалом.
Ми дуже вдячні полонській молоді,що організували такий чудовий вечір.

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Наступна субота була особлива тим, що ми підтримували наших маленьких  футболістів на Кубку Йоана Боско з міні-футболу, де хлопчики зайняли 2 місце.
Як бачите, жовтень був у нас дуже насичений. Хоча і в листопаді ми не нудьгували.
Розпочався місяць з біблійної зустрічі. Роздумували над уривком з недільної Євангелії. Так як на початку ми помолились до Святого Духа ,то під час зустрічі направду побачили його дію. Слухаючи роздуми тих, хто ділився було помітно, що Ісус засіяв зерно свого слова у серцях кожного.

Шепетівська_молодь_осінь_2015

Шепетівська_молодь_осінь_2015
13 – 15 листопада відбулися дні зосередження для дівчат у нашому чернечому домі Сестер Святого Йосипа, де з нашої молоді взяли участь 7 дівчат .

Цими днями була можливість замислитися  над поняттями сором’язливості та заздрості у світлі Божого Слова, був час і можливість подивитись на себе милосердними очами Ісуса у таїнстві сповіді та у тихій адорації Пресвятих Дарів. Духовним настоятелем був о.Ромуальд, а організаторами сестри-монахині: с. М. Назарія Гарманчук CSSJ та с. Ольга Палій  CSSJ.

Ну а 20-22 листопада – Зарічани!!)) Самі знаєте, що було там суперськи!!)
Якщо описувати коротко,як ми провели цей чудовий час з Богом і нашими друзями,то вийшло якось так.Але це дуже-дуже коротко)
Щоб описати все з подробицями і більш детально,та напевно 2 сторінок було б мало,адже наша Шепетівська молодь завжди має багато пригод і нам ніколи не приходиться сумувати.

[Total: 0    Average: 0/5]

Напишіть відгук