Головне_фото_Полонне_2015

Життя молоді парафії св. Анни осіню

На календарі уже грудень , і ми хочемо підбити підсумки осені, що минула. На самому початку варто сказати, що хоча ця пора була важкою для нас, проте, плідною. На початку вересня    були раді вітати у нашому монастирі нового вікарія, о. Цециліана, який став молодіжним священиком, і вже разом з ним обирали нових аніматорів на цей катехетичний рік. Під час цього місяця не мали зустрічей як таких, оскільки вирішували організаційні питання.

6sLq-V6uFGg

Протягом жовтня молилися розарій і, як і має бути,мали 4 види зустрічей, під час яких молодь мала гарну можливість осмислити своє життя, бо порушувалися актуальні сьогодні темами . Наприклад, завдяки літургійним аніматорам та адорації, яку вони підготували, усі присутні мали змогу роздувати про межі дозволеного в житті християнина:

Є та межа, яку переступивши,
Втрачаємо свою ми чистоту.
Світською марнотою осквернившись,
Вже не приносим добрий плід Христу.
Є та межа для тих, що звуться «Божі».
Й щоб не зганьбити це святе звання,
Завжди стояти треба на сторожі
Так, як говорить нам Його вчення.
О, ту межу не кожен навіть бачить,
Бо не позначена чимсь видимим вона.
Лиш той її в житті своїм позначить,
Хто хоче Богові належати сповна.
Є та межа. Й щоб не переступити
Нам через неї, йдучи навмання,
Себе у Ньому треба схоронити,
І будем бачити її щодня.

А підсумували усе словами в Єпископа і Вчителя Церкви, св.Августина: “Люби і роби, що хочеш !”.

0chYDKrVktU

У суботу, 24 жовтня , наша парафія приймала гостей. Рекреаційна зустріч розпочалася Службою Божою о 18.00 год,на яку прибули францисканська молодь Шепетівки та Баранівки разом із своїми священиками, о.Ростиславом та о.Кирилом. Гості брали активну участь у відправленні Святої Меси : співали псалом,читали читання та молитву вірних. А о.Кирило виголосив чудову проповідь, в якій пояснив, як багато наші отці духовні роблять для усієї молоді та для кожного зокрема.
Після закінчення Літургії, молодь перемістилася в катехетичні сальки, де продовжили зустріч. Там мали чаювання, знайомство, конкурси та обіцяні інтеграційні й сучасні танці. Вечір закінчився молитвою та благословінням о. Самуїла, котрий перебував на візитації у м.Полонному. Отець розповів, що щиро радіє з такої великої присутності молодих людей у храмах, тому що саме молодь – майбутнє Церкви та й цілого світу загалом.

Xc5tnsFB3Q0

Що стосується листопада, то ватро сказати, що цей місяць був досить насиченим , і молодь намагалася провадити якнайбільш релігійне життя. Усе розпочалася з суботи,коли більша частина нашого грішного світу святкувала поганське свято “Хелловін”, ми зібралася на Службу Божу, після якої відбулася адорація Пресвятих Дарів. Усі присутні мали змогу порозмірковувати в глибині серця на тему святості. Така тема була досить актуальною, адже наступного дня усі вірні католики відзначалиь День усіх святих.
Ми часто думаємо, що святість є плодом правильних обставин: якби ми мали більше часу — ми б молилися; якби не було набридливих людей — ми б могли любити ближніх; якби ніколи не траплялося нічого поганого — ми б могли бути вдячними і терпеливими… Насправді ж, джерело святості — не в ідеальних обставинах, адже їх не існує. Святість — це те, як ми діємо в недосконалих життєвих умовах.
Щоденне життя дає нам тисячі можливостей довести, що ми любимо Бога, але ми їх, на жаль, не завжди помічаємо та використовуємо.
Розкаявшись у своїх гріхах та небажанні виконувати Божу волю, зрозумівши,що тим самим віддаляє себе від раю та вічного блажнства в Бозі, молодь перемістилася у сальку, де мала чаювання з іменинником, о.Фіделісом,який святкував свій день народження напередодні. Хлопці та дівчата весело провели час, жартуючи, спілкуючись з священиками, сестрами-монахинями та наминаючи торт за здоров’я іменинника. Також, як нам усім відомо, листопад – це місяць, під час якого ми згадуємо душі померлих, які страждаються у чистилищі. Тому молодь не забувала молитися за своїх рідних та близьких.

w1yi2dlQBtk

Найбільше сюрпризів приніс кінець осені. З 20 по 22 листопада ФраМ мала можливість брати участь у реклекціях у мальовничому селі Зарічани, що були присвячені темі: «Францисканець – людина,громадянин,частина суспільства» . усе розпочалося з підготовки до цієї зустрічі, а саме , кожна парафія мала зробити представлення на цю тему. Ми підйшли до цього завдання досить-таки творчо та креативно і зняли відеоролик про важливість кожної професії, а також місце Бога у нашому житті. Вважаємо, що тема була підібрана,досить вдало, адже нам,християнам,дуже важко знайти підтримку та розуміння в сучасному світі.
Час минув дуже швидко, проте, плідно. Реколекції принесли нам масу багато приємних вражень та нових знайомств.

ux7o085hIww

Як нам усім відомо, наприкінці липня 2016 року Католицька Церква чергового разу збере молодь з усього світу для спілкування, молитви і зустрічі зі Святішим Отцем Папою Римським Франциском у польському містечку Краків , тому ми почали готуватися до цієї оказії вже зараз. Приготування розпочалися з вивчення польської мови, а також із зйомок відео-розповіді про нашу парафію та про життя молоді, зокрема. Ми сподіваємося, що журі та люди доброї волі оцінять нашу працю, і нам випаде нагода вирушити на СДМ безкоштовно. Молимо про це Бога!

 

Що ж, осінь закінчилася, а попереду зима, з не менш цікавими та захоплюючими пригодами.

[Total: 0    Average: 0/5]

Напишіть відгук