зустріч_ФраМ_в_Зарічанах_2015

Францисканець- людина,громадянин,частина суспільства

І знову Францисканська Молодь разом. Ми вкотре зібрались в єдину дружню спільноту, щоб славити нашого небесного Отця.

20 листопада молоді францисканці з різних парафій,з різних міст, а саме з Житомира, Шепетівки, Полянок, Баранівки, Шаргорода та Полонного зустрілись в Зарічанах. Кожен приїхав зі своїми намірами, думками та переживаннями, але всі мали одну мету – набратся мужності та сил перед складними життєвими випробовуваннями.

Тема наших реколекцій звучала так: ”Францисканець – людина, громадянин, частина суспільства.” На мою думку,досить актуальна тема,адже нам,християнам,дуже важко знайти підтримку та розуміння в сучасному світі.

Отець Ростислав, котрий старанно готував для нас ці реколекції, відмінно впорався із своїм завданням, адже все пройшло жваво, цікаво та пізнавально.
В п’ятницю ми адорували Пресвяті Дари, наповнюючись Святим Духом та налаштовуючись на плідний відпочинок, після чого переглядали захоплюючий фільм “Крістіада”. Субота була єдиним повним днем на реколекціях, тому графік був дуже насиченим. Отці Кирило та Йоан проголосили до нас дві змістовні конференції, з яких кожен виніс для себе щось важливе, те, що торкнулось саме його серця.

Не можна не відзначити, що кожна адорація чи служба супроводжувались ніжним, щирим співом, який, безсумнівно, втішав нашого Господа.

Також наші францискани були поділені на групи, у кожній з яких хлопці і дівчата вирішували, що можемо зробити для покращення суспільства. Результатом нашої праці був декалог з основних завдань, який отримав кожен з учасників.
І, звичайно ж, суботнього вечора наша молодь веселилась, прославляла Бога танцями, співом та заряджалась морем позитиву.
А в неділю, невиспані і змучені, але повні Святого Духа, Божої благодаті та любові, сім членів нашої спільноти офіційно приєднались до лав Францисканької Молоді, склавши Обіцянку.
Дуже швидко, але плідно закінчився наш відпочинок. Приніс він нам багато приємних вражень та нових знайомств.

Щиро дякуємо всім організаторам,благодійникам та добрим кухарочкам, які так смачно нас годували!

Дорога молодь! Чекаємо вас на наступних зустрічах! Приізджайте самі та привозьте своїх друзів,адже чим більше нас,тим більше радості,любові й позитиву ми отримуємо!!!

Орлова Анастасія

Представлення різних парафій

[Total: 0    Average: 0/5]

Напишіть відгук